Kim jesteśmy?

W poszukiwaniach agencji reklamowej czy kreatywnej, ważne jest, aby dobrze poznać tę, z którą chcemy rozpocząć współpracę. Zachęcamy nie tylko do wirtualnych odwiedzin na stronie ImpressPro Creative Agency, ale również do realnego spotkania w naszym biurze, podczas którego porozmawiamy o Państwa planach, potrzebach i wymaganiach.
Witamy w ImpressPro
Nasza firma to świetnie rozwijająca się agencja kreatywna, składająca się z grupy kilkunastu utalentowanych i ambitnych osób. Każdy członek naszego zespołu jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwa o najwyższej jakości naszych usług. Uważamy że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, rzadko zdarzają się te trudne do wykonania. Nigdy się nie poddajemy i zawsze staramy się sprostać nawet najwyższym wymaganiom.

Ambitny zespół ImpressPro, zawsze traktuje swoich klientów indywidualnie, co pozwala na profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach. Jesteśmy w stanie zapewnić, że współpraca z nami to czysta przyjemność, a jej efekty są w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą, a w razie pytań, prosimy o kontakt.

Z niecierpliwością czekamy wiadomość od Państwa!
Kto nam zaufał
Grupa ATM
DTA
Eurolider
Fintaxis
Litgar
Mentos
Livebrand
Chupa Chups
Livebrand
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Uniwersytet Wrocławski
One Love Sound Fest
Rastastacja
Wombat Sound
PSPiA KLANZA
Kuchnia MONK
Planeta Młodych
Zgrana Paczka
IWC Furniture Factory